کتاب راهنمای جامع گردشگری

انتشار کتاب راهنمای جامع گردشگری و سفر به ایران: 

احتراماً به اطلاع می­رساند کتاب راهنمای جامع گردشگری و سفر به ایران" (Iran Travel Guide) به زبان انگلیسی چاپ و منتشر گردید. این کتاب جامع در برگیرنده مجموعه ای یکپارچه از اطلاعات گردشگری است که شامل معرفی بالغ بر 1000 جاذبه مهم گردشگری کشور است که در قالب استان ها و شهرها و بر اساس استانداردها و نیازهای بین المللی تهیه و تدوین گردیده و شاید به نوع خود در تاریخ گردشگری ایران و حتی جهان بی نظیر باشد.
این کتاب بی شک راهنمای ارزشمند و کاملا منحصر بفردی است که کاملا به روز، جامع، خلاقانه و جدید است. ویژگی های اصلی کتاب راهنمای جامع گردشگری و سفر به ایران را می توان به قرار زیر برشمرد:
·         ارائه  اطلاعات جامع از استان ها، شهرها، تاریخ، فرهنگ و تمدن ایران زمین با معرفی بیش از 1000 جاذبه گردشگری ایران همراه با تصاویر و نقشه ها
·         ارائه اطلاعات کاربردی و ضروری برای گردشگران خارجی همچنین معرفی هتل ها، رستوران ها، مراکز خرید، موزه ها
·         طراحی با استاندارد بین المللی، خلاقانه و منحصر بفرد و دارای راهنمای یادگیری زبان فارسی برای گردشگران خارجی
در همین راستا با توجه به نقش تصویر سازی واقعی و معرفی پتانسیل های گردشگری در جذب و بازاریابی گردشگر و جامعیت و کیفیت کتاب همچنین پتانسیل آن مجموعه محترم به عنوان خط مقدم معرفی شایسته ایران و دیپلماسی اقتصادی، شایسته است این کتاب به عنوان تصویری مناسب از ایران در شرایط و موقعیت های مناسب به مخاطبان بین المللی عرضه گردد. علاقمندان می توانند از سایت آمازون این کتاب را تهیه نمایند. 

WWW.IRANTRAVELGUIDE.NET 

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | اوقات شرعی | جستجو | گالری تصاویر